» O firmie

O firmie

Jesteśmy dużym sklepem akwarystycznym , który mieści się w Gdańsku. Posiadamy akwaria o łącznej liczbie ok. 10 tyś litrów słodkiej wody co jeszcze ciągle rozbudowujemy. Współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami, którzy utrzymują wysoką jakość. Przywiązujemy duże wagę do jakości karmienia ryb jak i ich warunków, zależy nam by nasi klienci byli  jak najbardziej zadowoleni z zakupów w naszym sklepie.
 

Nasza oferta to ponad 600 gatunków ryb i innych zwierząt akwariowych oraz duży wybór roślin wodnych. Staramy się zawsze urozmaicać asortyment by każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie. Posiadamy również bogatą ofertę  korzeni, skał, sprzętu akwarystycznego, preparatów, podłoży i pokarmów.

W sprzedaży mamy standardowe zbiorniki jak i realizujemy akwaria na zamówienie klienta. Zbiorniki mogą być wykonane ze zwykłego szkła jak i Opti White.

Służymy zawsze poradą na temat prowadzenia zbiorników akwarystycznych. Jesteśmy przekonani, że każdy klient znajdzie u nas coś ciekawego dlatego zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu.


Przejdź do strony głównej